رئیس اداره زائران غیر ایرانی حرم حضرت معصومه (س) از برگزاری ویژه برنامه‌های کاروان سفیران کریمه اهل بیت(ع) در ۲۶ مرکز مختلف در ۹ کشور دنیا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، رئیس اداره زائران غیر ایرانی حرم حضرت معصومه (س)، با اشاره به برگزاری برنامه مختلف فرهنگی توسط سفیران کریمه در ۲۶ مرکز مختلف در ۹ کشور اظهار کرد: در انگلستان در دو مرکز موسسه حسینی و حسینیه ابوطالب شهر نیوپورت مراسمات جشن میلاد کریمه اهل بیت(ع) برگزار شده است.

وی اضافه کرد: در کشور استرالیا در مراکز مختلف برنامه‌های فرهنگی انجام شده که مرکز اسلامی امام حسین(ع) سیدنی، مسجدالنبی، مسجد MEA ، مرکز مناره امید، مرکز آل یاسین شهر WA  در غرب استرالیا و مرکز beacon of hope ملبورن از جمله این مراکز است.

کمال ثریا اردکانی خاطرنشان کرد: سفیران کریمه در کشور روسیه در دو شهر مسکو و سن پترزبورگ حضور یافتند و در مسجد خاتم‌الانبیاء مسکو با حضور کارکنان سفارت، رایزنان فرهنگی مرکز اسلامی مسکو و حجت‌الاسلام اکبری نماینده مقام معظم رهبری به اجرای برنامه اقدام کردند.

وی از برگزاری ویژه برنامه سفیران کریمه در مسجد حیدری شهر دکن ایالت سند پاکستان یاد کرد و گفت: در ایالت میشیگان آمریکا و ایتالیا و همچنین در کانادا در مرکز اسلامی جعفری شهر تورنتو و مرکز اسلامی امام مهدی کانادا برنامه سفیران دنبال شده است.

اردکانی با بیان اینکه ویژه برنامه دیگری به مناسبت دهه کرامت در موسسه اهل بیت(ع) شهر اوکلند نیوزیلند برگزار شده است، عنوان کرد: در کشور هندوستان در مراکز و شهرهای مختلف برنامه‌های معنوی دهه کرامت اجرا شده که شهرهای مبارکپور، لکنو، هردوئی، گوری خالصه، سمانه پنجاب، اعظم گره، ایالت اتراپرادش (UP) و حسینیه میر از جمله این مراکز و شهرها است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج