فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به نتایج طرح عملیاتی ذوالفقار10 از دستگیری 650 نفر از متهمان شامل اراذل و اوباش، مجرمان پر خطر، سارقان سابقه دار و حرفه ای، فروشندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، فرمانده انتظامی استان قم  با اشاره به اجرای طرح عملیاتی ذوالفقار10، اظهارداشت: سه هدف مهم و عمده در طرح مذکور شامل زمین گیر کردن اراذل و اوباش و مجرمان پر خطر، دستگیری سارقان سابقه دار و حرفه ای و دستگیری فروشندگان مواد مخدر و معتادان تابلو و همچنین پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر پیش بینی شده بود.

وی افزود: بیش از 600نفر از کارکنان پلیس قم در بخش های اطلاعاتی، انتظامی و عملیاتی در دو وضعیت نامحسوس و محسوس طرح عملیاتی ذوالفقار 10 را پشتیبانی کردند.

سردار کاظم مجتبایی گفت:در پایان این طرح، 650 نفر از اراذل و اوباش، مجرمان پر خطر، سارقان سابقه دار و حرفه ای، فروشندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر دستگیر شدند.

وی افزود:از آغاز این طرح 115 دستگاه خودرو و 222موتورسیکلت توقیف و همچنین 63 بوستان و 18 قلعه پاکسازی شده است.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه پلیس شبانه روز برای تامین امنیت و آسایش مردم در تلاش است، تاکید کرد:هدف نیروی انتظامی ایجاد امنیت برای عامه مردم است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج