مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم از آغاز فعالیت جمعه بازار خودرو در محدوده میدان تره بار شهید رجایی خبر داد و گفت: تسهیل در ارائه خدمات خرید و فروش خودرو و همچنین کاهش سفرهای درون شهری از مهم ترین دلایل راه اندازی این مرکز می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیر عامل سازمان میادین شهرداری قم با اشاره به آغاز فعالیت جمعه بازار خودرو در قم، افزود: این بازار روز با هدف تسهیل در ارائه خدمات خرید و فروش خودرو در ورودی دوم میدان بزرگ تره بار شهید رجایی و در فضایی بسیار بزرگ و مناسب آغاز به کار نموده است.

وی خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی به عمل آمده در این بازار روز؛ خرید و فروش، کارشناسی فنی و بدنه و رنگ خودرو، و در نهایت ثبت در دفتر اسناد رسمی جهت فروشندگان و خریداران عزیز ارائه خواهد شد.

علیرضا مظفری در خصوص ساعات فعالیت این روز بازار، گفت: جمعه بازار خودرو از ساعت 8:00 صبح الی 14:00روزهای جمعه آماده خدمات رسانی به شهروندان می‌باشد.

وی با اشاره به افتتاح جمعه بازار در اراضی میدان بزرگ شهید رجایی و با بیان اینکه با راه‌اندازی این بازار بسیاری از مسایل و مشکلات ترافیکی در سطح شهر مرتفع خواهد شد، اظهار داشت: امیدواریم با راه اندازی این بازار شاهد تسهیل در ارائه خدمات خرید و فروش خودرو و کاهش رفت و آمدهای درون شهری باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج