مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: مراسم بزرگداشت روز ملی محیط بان و تجلیل از محیط بانان نمونه کشور با حضور مسؤولان ملی و استانی در قم برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به فرارسیدن روز میلاد امام رضا(ع) و روز ملی محیط بان، خاطرنشان کرد: مراسم تجلیل از محیط بانان نمونه سراسر کشور روز دوشنبه 9 مردادماه برای نخستین بار در شهر مقدس قم برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: بر اساس هماهنگی های بعمل آمده در این مراسم دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و خانم دکتر ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین استاندار قم به سخنرانی خواهند پرداخت.

سید رحمان دانیالی گفت: حضور در مراسم خطبه خوانی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)، تجدید میثاق با شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، حضور در بیت تاریخی حضرت امام خمینی(ره) و تجدید عهد با آرمان های انقلاب، تشرف به مسجد مقدس جمکران و بازدید از کوه نمک و اماکن فرهنگی و تاریخی شهر قم از دیگر برنامه های محیط بانان نمونه در شهر مقدس قم خواهد بود.

وی برنامه های سفر خانم دکتر ابتکار به استان قم را نیز مورد توجه قرار داد و گفت: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در سفر یک روزه به شهر مقدس قم علاوه بر سخنرانی در مراسم تجلیل از محیط بانان نمونه سراسر کشور، در جلسه بررسی پیشرفت برنامه حفاظت و بهبود محیط زیست استان قم حضور یافته و با حضرت آیت الله امینی دیدار خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج