کاروان گل ویژه دهه کرامت همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) در مناطق مختلف شهر قم به حرکت درآمد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیر کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم با اعلام این خبر گفت: کاروان گل ویژه دهه کرامت همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) توسط شهرداری قم و سازمان پارک‌ها و فضای سبز در مناطق مختلف شهر به حرکت درآمد.

وی با بیان اینکه کاروان گل شهرداری قم، امروز با هدف تبریک آغاز دهه کرامت در سطح شهر حرکت می کند افزود: در این حرکت نمادین که صبح امروز صورت گرفت، کاروان‌های مملو از گل‌ فضای معنوی و مملو از طراوت و شادی را در سطح شهر قم پراکنده کردند.

حمید رضا عابدی خرسند با اشاره به اینکه این کاروان در حین حرکت به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) به مردم گل تقدیم می کند خاطر نشان کرد: هر ساله از میلاد بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه(س) تا میلاد امام رضا(ع) به عنوان دهه کرامت در سطح کشور جشن‌های ویژه‌ای برگزار می‌شود که شهر قم و مشهد در این ایام به سبب وجود بارگاه فرزندان امام موسی کاظم(ع) حال و هوای ویژه‌ای دارد.

وی با اشاره به اینکه این کاروان از هسته مرکزی شهر قم عبور کرده و به حرم مطهر منتهی خواهد شد به اقدامات شهرداری در این ایام اشاره نمود و افزود: شهرداری قم نیز همزمان با این ایام ضمن فضاسازی شهری، ایجاد المان‌های مناسبتی، نصب پارچه‌نوشت‌های مرتبط با حضرت معصومه و امام رضا و چراغانی شهر، همچنین برگزاری جشن‌ها و مراسمات ویژه‌ فضایی شاد و با طراوت را در شهر ایجاد کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج