مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از جمع‌آوری 930 متکدی از سطح شهر خبر داد

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم با اشاره به هماهنگی‌های قبلی در زمینه جمع‌آوری متکدیان از سطح شهر گفت: با توجه به اخذ دستوراتی از طریق سیستم‌هایی قضایی استان، طرح ویژه جمع‌آوری متکدیان از سطح شهر آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: جمع‌آوری متکدیان در قالب اقدامات روزانه در دستور کار قرار دارد اکنون شهر قم از نظر شاخص کاهش متکدی در سطح شهر در مقایسه دیگر کلانشهرها در وضعیت خوبی قرار دارد.

احمدرضا شفیعی با بیان اینکه سه طرح برای جمع‌آوری متکدیان در ایام تابستان تعریف شده است، گفت: با توجه به اینکه شهر قم زیارتی است و مسافران برای زیارت حرم کریمه اهل بیت(س) به قم مشرف می‌شوند منطقه هفت شهرداری و اطراف حرم حضرت معصومه(س) درباره بحث جمع‌آوری متکدیان در اولویت قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: منطقه پنج در محدوده مسجد مقدس جمکران نیز از اولویت‌های دیگر است و جمع‌آوری متکدیان در تمام ورودی‌ها و خروجی‌های شهر نیز صورت می‌گیرد.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم با بیان اینکه 930 نفر متکدی از ابتدای سال تا 20 تیر امسال جمع‌آوری شدند گفت: از این تعداد 735 نفر مرد، 158 نفر زن و 37 نفر کودک هستند.

شفیعی در پایان از سیستم‌های قضایی و اجرایی استان و نیروی انتظامی که در امر جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان هماهنگی داشتند تقدیر و تشکر کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج