رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: طرح بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی در استان قم آغاز گردید.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اظهارداشت: این طرح با هدف پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی استان به منظور رفع مشکلات واحدهای صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ و بهبود و اصلاح خطوط تولید، افزایش تولید و اشتغال، ارتقاء بهره وری و انرژی، افزایش رقابت پذیری، توسعه صادرات و انتقال تکنولوژی اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه همه واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی استان قم دارای مجوز ار سازمان صنعت، معدن و تجارت، مشمول این طرح می شوند افزود: در این طرح، اولویت با واحدهای صنعتی می باشد که دارای ارزش افزوده،اشتغالزایی بالا و محصولات صادراتی هستند.

احمد ذاکری تصریح کرد: متقاضیان استفاده از این طرح، باید دارای مجوز معتبر از سازمان صنعت، معدن و تجارت باشند و با دریافت این تسهیلات به اهداف مذکور رسیده و در مدت زمان تعیین شده به افزایش تولید و اشتغال مورد نظر نائل شوند.

وی افزود: بازپرداخت این تسهیلات 5 ساله می باشد و اقساط آن پس از یک سال تنفس شروع می شود. 

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: ورود اطلاعات در سامانه بهین یاب، ارائه مدارک لازم و پیگیری درخواست استفاده از تسهیلات در قالب اهداف تعیین شده از الزامات آن طرح می باشد.

ذاکری با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال جاری افزود: 146 واحد تولیدی و صنعتی در سال جاری برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت نام نموده اند.

لازم به ذکر است، متقاضیان می بایست نسبت به ثبت درخواست خود برای اخذ تسهیلات مورد نیاز در سامانه بهین یاب به نشانی www.behinyab.ir در قسمت «بازسازی و نوسازی صنایع و معادن در راستای اقتصاد مقاومتی» اقدام نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج