فرمانده انتظامی استان قم گفت: ما امروز هر چه داریم و جایگاهی که کشور در دنیا پیدا کرده به خاطر شهدا است، عزت و امنیت نظام اسلامی مرهون خون پاک شهدا است.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، فرمانده انتظامی استان قم در دیدار با خانواده های دو تن از شهدای  فرماندهی انتظامی استان گفت: امروز توفیق پیدا کردیم به اتفاق ریاست عقیدتی سیاسی و جمعی از معاونان این فرماندهی، خدمت خانواده های معظم ومعزز شهدا برسیم.

وی افزود: ما امروز هر چه داریم به خاطر شهدا است، جایگاهی که کشور در دنیا پیدا کرده بخاطر شهدا می باشد، عزت و امنیت اسلامی مرهون خون پاک شهدا است و اگر این شهدا نبودند این امنیت و آرامشی که در کشور حاکم است، امروز وجود نداشت.

سردارکاظم مجتبایی تصریح کرد: شهدا در حقیقت به ما آموخته اند که چه معامله پر سودی را انجام دادند اول اینکه آن جانی که یک روز از بین می رود را با خدا معامله کردند و در مقابل بهشت ابدی را خریدند و دوم اینکه با رفتنشان ارزش ها را زنده کردند و علاوه بر اینکه برای جامعه الگو بودند، افتخار خانواده های خود نیز بوده اند چرا که خانواده شهید دارای یک جایگاه ویژه در بین مردم و خداوند متعال هستند و مردم آنها را تکریم می کنند یعنی هم سعادت دنیا نصیب آنها می شود و هم سعادت آخرت و این بسیار مطلب با ارزشی است.

فرمانده انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: ما برای روحیه گرفتن خودمان به خانواده های شهدا سرکشی می کنیم و نیز می خواهیم بگوییم که ما شما را فراموش نکرده ایم.

گفتنی است،  فرمانده انتظامی استان قم از خانواده های شهید ضیائی فر و شهید عین علی عسگری که در سال 67 در دستگیری با عوامل ضد انقلاب در کردستان به شهادت رسید، بازدید کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج