معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به ضرورت همکاری دستگاه های دولتی در ارتقای زیرساخت های آموزشی استان گفت: مطالبات آموزش و پرورش از دستگاه های استان در جلسات تخصصی بررسی و پیگیری شود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به رقم حدود 240 هزار دانش آموز در سال تحصیلی پیش رو اظهار داشت: اکثر مردم به نحوی با آموزش و پرورش در ارتباط هستند و از اینرو این نهاد بسیار حائز اهمیت است.

وی حساسیت و نگاه ویژه نسبت به امر آموزش و پرورش را مورد تاکید قرار داد و با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای ارتقای فضاهای آموزشی و رفاهی استان قم افزود: همچنان با مسئله ی کمبود فضاهای آموزشی که در این راستا نیازمند مشارکت سایر دستگاه ها و استفاده از ظرفیت های ملی و استانی هستیم.

احد جمالی بحث اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان را نیز مورد توجه قرار داد و با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه‌ فرهنگ اظهار داشت: بایستی مهارت های زندگی توسط آموزش و پرورش و سایر نهادها در این ایام به کودکان و نوجوانان آموزش داده شود.

معاون استاندار قم با اشاره به ضرورت تخصیص 5 درصد عوارض شهرداری به آموزش و پرورش تاکید کرد: در جلسه ای با حضور مسئولان ارشد استان از جمله معاون عمرانی استاندار کارگروهی برای پیگیری و حل این مشکل تشکیل گردد.

جمالی اظهار داشت: اختصاص اراضی دارای کاربری آموزشی به آموزش و پرورش، در کمیته ای به ریاست فرماندار قم پیگیری شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج