استاندار قم در جلسه ای با حضور مدیران قم و مدیر عامل برق منطقه ای تهران خواستار تکمیل هرچه سریعتر پروژه های تولید برق استان قم شد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، صادقی استاندار قم جلسه بررسی ظرفیت های تولید برق استان قم که با حضور مدیران استانی و غلامرضا خوش خلق مدیرعامل برق منطقه ای تهران برگزار شد، طی سخنانی مشارکت دستگاه های دولتی و جدیت بیشتر وزارت نیرو برای تکمیل پروژه های برق استان قم را خواستار شد.

وی با اشاره به مصوبه ی شورای برنامه ریزی و توسعه ی استان گفت: واگذاری زمین 11 هکتاری در پردیسان جهت اجرای پست 230 کیلوولت هرچه سریعتر انجام شود.

سید مهدی صادقی همچنین بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه ی پست 400 کیلوولت جنب نیروگاه حرارتی کیلومتر 5 جاده اراک و بهره برداری در زمان مقرر تاکید کرد.

استاندار قم تکمیل دیوارکشی پست 63/230 کیلوولت شکوهیه را نیز مورد توجه قرار داد و خواستار تجهیز آن تا پایان سال جاری گردید.

آهنین پنجه مدیر عامل شرکت برق استان قم نیز در این جلسه با بیان اینکه خاموشی مدیریت شده در سطح استان نداریم اظهار داشت: موارد قطعی برق مربوط به حوادث برق بوده و امری اجتناب ناپذیر است.

وی اظهار داشت: مامورین شرکت برق در این ایام به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشترکین بوده و در صورت بروز هرگونه قطعی برق، برای رفع آن در اسرع وقت اقدام می نمایند.

غلامرضا خوش خلق مدیرعامل برق منطقه ای تهران نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تامین برق استان قم اظهار داشت: برق منطقه ای تهران اجرای طرح های تولید برق در استان قم را در دستور کار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج