معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: تولید امنیت نیازمند مشارکت آحاد مردم و همه دستگاه هاست.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: نیروی انتظامی یکی از دستگاه هایی است که مردم همیشه با آن سروکار داشته و در حوزه های مختلف اعم از امنیتی، انتظامی، ترافیکی و اجتماعی خدمت رسانی می کند.

وی افزود: با توجه به اینکه بستر کار نیروی انتظامی در اجتماع شکل می گیرد لازم است آحاد جامعه همکاری لازم را با پلیس داشته باشند.

سرهنگ احمد صادقی ادامه داد: یکی از راه هایی که پلیس می تواند به جامعه نزدیک و در کنار مردم قرار گیرد ارتباط از طریق صداوسیماست و ما در این حوزه یک ارتباط مستمر و غیر بخشی که بتواند اهداف پیشگیرانه پلیس را به جامعه انعکاس دهد، دنبال می کنیم .

وی  با بیان اینکه تولید امنیت نیازمند مشارکت آحاد مردم و همه دستگاه هاست، تاکید کرد: هدف از این نشست بررسی چگونگی تولید برنامه با رویکرد آموزش همگانی و بالا بردن سطح آگاهی مردم با جلب مشارکت همگانی و پخش از صداوسیمای استان است .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به اهمیت افکار عمومی جامعه، خاطرنشان کرد: بازخوردگیری از عملیات ها و اقدامات پلیس، تسهیل در امور و بهره گیری از دستگاه های دیگر، فرهنگ سازی و حل معضلات اجتماعی از دیگر برنامه هایی است که پلیس قصد تقویت و به آن اهتمام دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج