مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت:ناوگان حمل و نقل درون شهری قم همزمان با روز عید سعید فطر در حال آماده باش هستند تا نمازگزاران را به هسته مرکزی شهر منتقل کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای خدمات رسانی شایسته به شهروندان در روز عید سعید فطر، اظهار کرد: با توجه به برگزاری نماز عید سعید فطر در نقاط مختلف شهر خصوصاً حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)، مصلی قدس و مسجد مقدس جمکران پیش‌بینی لازم برای انتقال زائرین و نمازگزاران صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه ناوگان اتوبوسرانی از ساعات اولیه صبح به صورت آماده باش مشغول خدمت‌رسانی و انتقال شهروندان خواهند بود، بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته ، فعالیت ناوگان اتوبوسرانی اعم از خصوصی و دولتی از ساعت 5.5 صبح روز عید فطر آغاز می‌شود.

حسین مومنی موحد با بیان اینکه از تمام نقاط شهر انتقال نمازگزاران به سمت هسته مرکزی شهر انجام می‌شود، گفت: بعد از پایان مراسم نیز خودروهای سازمان در میدان شهید مطهری، بلوار بهار، بلوار شهید منتظری و اطراف مصلی قدس مستقر هستند تا انتقال زائرین به سمت مقاصد سفر را انجام دهند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با اشاره به آماده باش 258 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی، 50 دستگاه اتوبوس ملکی و 130 دستگاه مینی بوس برای خدمت‌رسانی به شهروندان در این ایام، خاطرنشان کرد: 30 دستگاه اتوبوس نیز حمل نقل زائرین به مسجد مقدس جمکران را بر عهده خواهند داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج