مدیر معارف قرآن و عترت آستان مقدس حضرت معصومه (س) از برگزاری دوره آموزش معارف اسلامی ویژه مردان و زنان ناشنوای قمی در حرم مطهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیر معارف قرآن و عترت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) ، با اشاره به برگزاری دوره آموزش معارف اسلامی ویژه ناشنوایان اظهار کرد: این دوره با حضور ۲۰ نفر از مردان و زنان ناشنوای قمی در حرم کریمه اهل بیت(ع) برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دوره مذکور به درخواست اداره‌کل بهزیستی استان قم در حال برگزاری است، اضافه کرد: طی سال‌های گذشته نیز دوره معارف اسلامی ویژه ناشنوایان با مشارکت اداره‌کل بهزیستی استان به شیوه مطلوبی برگزار شده است.

حجت‌الاسلام سید احمد مشرف از استقبال مطلوب مددجویان بهزیستی استان قم از دوره معارف اسلامی یاد کرد و گفت: در این دوره احکام، قرآن و معارف اسلامی به مددجویان آموزش داده می‌شود.

وی یادآور شد: دوره آموزش معارف اسلامی ویژه ناشنوایان طی ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت ۲۱:۳۰ الی ۲۳ با حضور یکی از روحانیون که از اساتید متخصص ارتباط با ناشنوایان است، در یکی از مدرس‌های شبستان نجمه خاتون برگزار می‌شود.

حجت الاسلام مشرف با تاکید بر اینکه مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس حضرت معصومه (س) در طول سال برنامه‌های مختلفی را دنبال می‌کند، تصریح کرد: این مجموعه آمادگی دارد تا برای برگزاری دوره‌های آموزشی قرآن و حدیث با مجموعه‌ها و نهادهای مختلف استان مشارکت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج