همزمان با ماه ضیافت الهی برنامه تجلیل از مروجان نماز و برگزیدگان قرآنی با حضور مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران و خادمان به شهدا در قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم،‌ همزمان با ماه ضیافت الهی برنامه تجلیل از مروجان نماز و برگزیدگان قرآنی با حضور مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران قم و خادمان به شهدا با هدف تجلیل و تکریم از مروجان نماز و ترویج فرهنگ قرآنی در بین خادمان به فرهنگ ایثار و شهادت در قم برگزار شد.

در این مراسم مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم با تاکید بر اینکه مفتخریم این برنامه در ماه نزول قرآن ،‌ماه ضیافت الله برگزار گردیده افزود:‌ فرهنگ ایثار و شهادت فرهنگ قرآنی است و خادمان به فرهنگ ایثار و شهادت مروج فرهنگ قرآنی در جامعه هستند.

وی افزود: ایثارگری و شهادت طلبی و جایگاه شهید و مقام شهدا در قرآن مورد تاکید قرار گرفته و در احادیث و روایات ائمه اطهار (ع) بسیار بر این مقام تاکید شده است و شما خادمان به شهدا امروز  بعنوان مروج این فرهنگ از جایگاه ارزنده ای برخوردار هستید.

سید جواد هاشمی اضافه کرد: بخاطر همین جایگاه و مقام ارزنده شهید و شهادت است که بنیاد در جایگاه افضل قرار دارد، شما خدمت گزاران مدال افتخار خدمتی را بر گردن  دارید که پایانی بر آن متصور نیست، خدمت به شهدا و خانواده معظم شهدا از جایگاه حساس و اجر عظیم برخوردار است.

مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم ادامه داد: باید فرصتی که برای خدمت در افضل بنیاد ها را داریم قدر بدانیم و به بهترین وجه خدمت به این عزیزان را با جدیت،‌ اخلاق حسنه و صداقت دنبال کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج