رئیس سازمان رسانه ای صبا از امکان دریافت برنامه های شبکه هدهد فارسی در داخل کشور بدون امواج ماهواره در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیر مجموعه شبکه‌های جهانی هدهد در مراسم سالگرد تأسیس شبکه هدهد با اشاره به آیه ابلاغ  قرآن کریم اظهار داشت : با عنایت از رهنمودهای این آیه شریفه کار رسانه‌های خود را شروع کردیم و امروز بعد از گذشت ۷ سال نتیجه کار موفقیت‌آمیز توصیف می‌شود.

وی بابیان تأثیر عمیق ماه رمضان در جهت‌گیری‌های شبکه جهانی هدهد افزود: رمز موفقیت‌های مجموعه رسانه‌ای صبا معنویت برگرفته از رمضان بوده که شیوه‌های نوین و بدیعی را ایجاد و پیش برده است.

مدیر سازمان رسانه‌ای صبا با اشاره به روند گسترش و افزایش دامنه فعالیت‌های شبکه‌های جهانی هدهد عنوان کرد : مدت کمی پس از آغاز به کار هدهد عربی، هدهد فارسی و پس‌ازآن نیز هدهد انگلیسی را راه‌اندازی کردیم که با وجود مشکلات فراوان با موفقیت‌های بسیاری همراه بوده است.

احسان حلمی با اشاره به استقبال چشمگیر کودکان و نوجوانان کشور از مجموعه برنامه‌های شبکه جهانی هدهد تأکید کرد : در آینده‌ای نه‌چندان دور پخش داخلی شبکه هدهد در کشور شروع خواهد شد و کودکان می‌توانند بدون استفاده از ماهواره شبکه هدهد را دریافت و تماشا کنند.

مدیر مجموعه شبکه‌های جهانی هدهد خاطرنشان کرد: در بعد فعالیت‌های فرهنگی تعامل بسیار خوبی با سازمان رسانه‌ای حرم امام حسین (ع) برقرار کرده‌ایم و در جشنواره فیلم کودک و نوجوان نیز فعالیت‌های پررنگی را ایفا کرده‌ایم.

وی  با اشاره به برنامه‌های ویژه شبکه جهانی هدهد در فاصله دو عید بزرگ فطر و عید غدیر خم بیان کرد: در طول این  روزهای خجسته روزانه یک فیلم سینمایی و یک انیمیشن از بهترین‌های جهان از شبکه هدهد پخش خواهد شد.

حلمی با اشاره به تولید برنامه‌های متنوع در دست‌ساخت و اجرا توسط شبکه جهانی هدهد تصریح کرد: در زمینهٔ تولید برنامه‌های جدید شاهد استقبال چشمگیری خواهیم بود همچنین پخش زنده شبکه هدهد در بستر اینترنت و عضویت بیش از ۱۵۰ هزار نفر کودک در درگاه این شبکه یکی دیگر از موفقیت‌های چشمگیر مجموعه رسانه‌ای صبا است.

مدیر سازمان رسانه‌ای صبا بابیان چشم‌انداز سازمان رسانه‌ای صبا برای سال آینده خاطرنشان کرد : برای سال آینده چشم‌انداز روشنی تدوین‌شده است که با اجرای آن تحولی عظیم در سازمان رسانه‌ای صبا و رسانه‌های شیعه به وجود خواهد آمد.

حلمی با اشاره به نحوه تاسیس راه اندازی این شبکه به دستور حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی بیان داشت: بعد از گذشت هفت سال از تاسیس آن، این شبکه موفق ارزیابی می شود.

مدیر مجموعه شبکه های هدهد راه اندازی اولین استودیوی ۴k را از پیشرفتهای شبکه برشمرد و ابراز امیدواری کرد: این شبکه با توسعه آن بتواند همگام با رشد تکنولوژی همیشه پیشقدم و به روز باشد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج