شهردار قم با صدور پیامی از حضور حماسه‌ساز ملت ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، سقائیان‌نژاد با صدور پیامی حضور ملت ایران در راهیپمایی روز قدس را حماسه‌ساز دانست و از این حضور باشکوه تقدیر کرد.

متن پیام شهردار قم به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور باشکوه، انقلابی و دشمن‌شکن ملت بصیر، بیدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر نشان‌دهنده جمع پرشور حامیان مظلومان و مستضعفان جهان برای نابودی مستکبرین و زورگویان عالم بود.

ملت روزه‌دار ایران در سرتاسر کشور و مسلمانان سرتاسر دنیا در این روز که یادگار ارزشمند پیر سفرکرده انقلاب حضرت امام خمینی(ره) است، به دشمن نشان داد که حس انسان‌دوستی و تنفر از ظلم و ظالم هیچ‌گاه از بین نخواهد رفت و مسلمانان جهان همواره تا ریشه شکن شدن جمع مستکبران عالم بالاخص رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی و ایادی کفر، از پا نخواهند نشست.

امروز تنها این فلسطین نیست که از توطئه مستکبران و به دست مزدوران زیر بار ظلم قرار گرفته، بلکه ایادی استکبار در یمن و سوریه و عراق و بحرین و دیگر کشورهای اسلامی روز به روز در حال خون‌ریزی و زورگویی هستند و این حرکت نمادین و دشمن‌شکن در روز جهانی قدس برای آزادی نه تنها قدس شریف بلکه برای نجات تمام مظلومان و مستضعفان جهان است.

مردم شریف، بصیر، ولایت‌مدار و حق‌خواه قم مقدس نیز در این روز سرنوشت‌ساز و مهم، بار دیگر حماسه‌ای شگفت آفریدند و با دهان روزه، با حضور پرشور در صحنه دست یاری مظلومان جهان را بی‌پاسخ باقی نگذاشتند.

اینجانب ضمن تقدیر از حضور حماسه‌ساز، انقلابی و پرشور ملت همیشه آگاه ایران اسلامی و قم مقدس در راهپیمایی روز جهانی قدس، آزادی تمام مظلومان و مستضعفان جهان خصوصا مردم بی‌پناه فلسطین، یمن، بحرین و دیگر کشورهای زیرسلطه استکبار را از خداوند متعال خواهانم.

دکتر سیدمرتضی سقائیان نژاد

شهردار قم

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج