مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم از خدمات رسانی هزار دستگاه تاکسی به مردم در شب‌های قدر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه ناوگان تاکسیرانی شهر قم در شب‌های قدر به صورت آماده باش هستند اظهار کرد: از ساعت یک بامداد هر سه شب کلیه خطوط در هسته مرکزی آماده باش هستند و در مسیرهای مورد نظر حضور دارند.

وی با بیان اینکه حدود هزار دستگاه تاکسی برای فعالیت‌ در این شب‌ها آماده هستند گفت: 500 دستگاه اطراف حرم مطهر هستند و برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته و برای همه کارتکس و امکانات لازم پیش‌بینی شده است.

مرتضی عزتی خاطرنشان کرد: آماده باش ناوگان تاکسیرانی در شب‌های قدر در این راستا است که پس از پایان مراسم در حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران و مصلی قدس این ناوگان بتوانند خدمات‌رسانی داشته باشند.

وی با بیان اینکه هفت شرکت با 15 گشت ثابت و خودرویی و 15 بازرس نظارت بر خدمات رسانی در این ایام دارند افزود: کلیه پرسنل سازمان هم در شب‌های قدر آماده باش برای نظارت هستند.

عزتی برنامه‌ریزی برای خدمات‌رسانی ناوگان تاکسیرانی در محدوده مسجد مقدس جمکران را مورد توجه قرار داد و گفت: ایستگاه تاکسی‌های مسجد مقدس جمکران در مقابل درب دو و در حرم مطهر در مجاورت آرامستان شیخان است که 200 دستگاه تاکسی سواری و ون در این محور خدمات‌رسانی خواهند داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج