مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در شب‌های قدر نیروهای سازمان در آماده باش کامل بوده و 100 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مجهز در محدوده مرکز شهر و مراسمات مستقر خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای تامین ایمنی مردم در شب‌های قدر برای حضور با آرامش در مراسمات این ایام اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تمام پیش‌بینی‌های لازم را برای خدمات‌رسانی مطلوب در این ایام داشته و ضمن آماده باش نیروها استقرار ناوگان در سطح شهر صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به استقرار ناوگان سازمان آتش‌نشانی در محدوده حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران، گلزار شهدا و مجتمع امام خمینی، حسینیه شهدا و مصلی قم گفت: همچنین در محدوده هر مراسمی که بالای 500 نفر جمعیت در آن حضور داشته باشند نیروها و ناوگان سازمان برای خدمات‌رسانی در موارد ضروری مستقر خواهند بود.

عباس جعفری با اشاره به حضور برخی از مردم از دیگر شهرها در قم برای شرکت در مراسمات شب‌های قدر بیان کرد:  نیروهای سازمان در مبادی ورودی شهر نیز مستقر خواهند بود تا تامین ایمنی این مسیرها به خوبی صورت گیرد.

وی با تاکید بر آماده باش و فعالیت بیش از 200 نفر از نیروهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم در هر شیفت در این ایام بیان کرد: 100 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مجهز سازمان نیز در این ایام تامین ایمنی شهر را بر عهده دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج