تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: باید نهایت تلاش بر این باشد که به وصیت نامه شهدا و سفارشات و نصایحی که در وصیت نامه های خود عنوان کرده اند عمل شود و از آرمان هایی که داشتند یاد شود و نگذاریم پرده ی غفلت بر روی این اهداف بنشیند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) در دیدار برگزار کنندگان یادواره شهدای دروازه ری ضمن آرزوی توفیقات روز افزون برای کسانی که برای شهدا زحمت می کشند گفت: احیای نام و یاد شهدا کار بسیار ارزشمندی است و باید مردم هم توجه داشته باشند تجلیل از شهیدان و برگزاری این مراسمات و حضور پر شور مردم و تبیین و تفسیری که سخنرانان و مداحان باید جوری باشد که اهداف شهیدان و راه پر فروغ ایشان برای مردم روشن شود.

وی تصریح کرد: باید نهایت تلاش بر این باشد که به وصیت نامه ی شهدا و سفارشات و نصایحی که در وصیت نامه های خود عنوان کرده اند عمل شود و از آرمان هایی که داشتند یاد شود و نگذاریم پرده ی غفلت بر روی این اهداف بنشیند.

آیت الله سید محمد سعیدی گفت: در این گونه مراسمات باید از کسانی دعوت شود که راه و هدف شهدا را دنبال می کنند و همچنین کسانی حضور داشته باشند که ارزش والای شهدا را می شناسند؛ دشمنان ما همیشه در تلاش بوده اند مسایلی که برای مردم ایرن ارزشمند و قابل احترام بوده اند را مورد هدف خود قرار دهند. همانگونه که در روزهای اخیر ترور های ناکامی که در مرقد مطهر امام راحل و ساختمان مجلس اتفاق افتاده نشان دهنده این است که دشمنان با اهداف و آرمان هایی که امام راحل داشتند و همچنین با مردم سالاری که در ایران اسلامی برقرار است مشکل دارند.

وی گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، این گونه اقدامات به هیچ وجه نمی تواند آرمان هایی که مردم ما چه در بعد فرهنگی و چه در بعد نظامی دنبال می کنند را به چالش بکشند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س)گفت: اگر بعد از ۳۸ سال این مملکت روی پای خود ایستاده و بر آرمان هایی که دنبال می کند ثابت قدم است، تکیه بر مردم دارد و این مساله ی مهمی است. نظام ما کاری کرده که ارتباط با مردم کم نشود و با کمک این مردم به اهداف والایی که شهیدان و امام راحل دنبال می کردند و به آیندگان توصیه کردند، برسند.

در پایان مراسم عوامل برگزارکننده‌ این یادواره با اهدای تندیس یادواره از آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س)تقدیر کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج