استاندار قم با اشاره به توجه دولت به ظرفیت های کارشناسی نیروی انسانی فارغ از گرایشات سیاسی اظهار داشت: مدیران دولتی بایستی در حوزه عملکرد با سیاست های دولت همسو باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، استاندار قم در جلسه شورای معاونین استانداری قم طی سخنانی ضمن تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان در حوادث تروریستی مجلس شورای اسلامی و مرقد امام خمینی (ره)، چنین اقداماتی را نتیجه  شکست گروه های مرتجع تکفیری در رویارویی با نیروهای نظامی ایران اسلامی در سوریه و عراق دانست.

وی  با اشاره به این شهادت مردم بی دفاع در این حوادث ادامه داد: ترور و کشتار مردم تنها موجب افزایش وحدت ملت ایران در مقابله با تروریسم خواهد شد.

سید مهدی صادقی در ادامه و با اشاره به توجه دولت تدبیر و امید به سرمایه های اجتماعی کشور اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های کارشناسی نیروی انسانی فارغ از سلائق سیاسی مسئله ای است که در این دولت به صورت عملی به اثبات رسیده است.

وی برگزاری دوره های آموزشی مطابق با نیازهای سازمان ها را ضروری دانست و تصریح کرد: افزایش بهره وری پرسنل دستگاه های دولتی بایستی مهمترین هدف از برگزاری دوره های آموزشی باشد.

استاندار قم همچنین با تاکید بر همگرایی مدیران دستگاه های اجرایی با سیاست های کلان دولت تدبیر و امید ادامه داد: مسئولانی که در حوزه ی عملکرد مخالف با سیاست های دولت باشند تغییر خواهند کرد.

صادقی در بخش پایانی سخنان خود به مسئله ی افزایش گرما در فصل تابستان اشاره کرد و گفت: بایستی کارگروهی جهت تغییر ساعت اداری برای جلوگیری از قطعی برق تشکیل شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج