مدیر موکب حضرت معصومه(س) اهالی قم مقدسه گفت: شهرداری قم و بدنه مدیریتی آن همواره حامی فعالیت‌های خدمات رسانی به زائرین بوده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، پارچه باف، مدیر موکب حضرت معصومه(س) اهالی قم مقدسه در دیدار مسئولین موکب حضرت معصومه(س)(اهالی قم مقدسه) با شهردار قم، با تاکید بر اینکه اعضای موکب حضرت معصومه(س) با اعتقاد برای خدمت به زائرین فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: امسال با اختصاص فضایی بسیار خوب در آستانه نیمه شعبان بستری مناسب برای خدمت‌رسانی به زائرین و دوست‌داران امام زمان(عج) ایجاد شد که اگر این فضا در اختیار موکب قرار گیرد این امکان برای ما خواهد بود که بتوانیم فضایی پایدار برای خدمت‌رسانی ایجاد کنیم.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری قم و بدنه مدیریتی آن همواره حامی فعالیت‌های خدمات رسانی به زائرین بوده‌اند، تصریح کرد: شهرداری برای حمایت از مجموعه موکب و خدمات‌رسانی به زائرین تاکنون هزینه‌های زیادی نیز متقبل شده است که واقعا جای تقدیر و تشکر دارد.

سیدمحمود پارچه باف ضمن تقدیر از همکاری مجموعه شهرداری قم با مجموعه موکب، بیان کرد: دنبال این هستیم تا علاوه بر قم زمینی هم در کربلا داشته باشیم تا بتوانیم در زمان‌های مختلف خدمات رسانی به زائرین و دوست‌داران اهل بیت(ع) داشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج