مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم تأمین صددرصدی آب شهرهای استان، احداث تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب و احداث 350 هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب را از جمله دستاوردهای آبفای قم در طول نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در مراسم تودیع و معارفه معاونین بهره‌برداری، مهندسی و توسعه و مالی و پشتیبانی در سخنانی با اشاره به اینکه شرکت آب و فاضلاب استان قم در طول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات بسیار خوبی به مردم ارائه کرده است، اظهار داشت: اگر خدمات آبفا در  قم را با قبل از پیروزی انقلاب مقایسه کنیم شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه تأمین و توزیع آب در استان هستیم.

وی تأمین صددرصدی آب شهرهای استان و افزایش تأسیسات، احداث تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب، اجرای خطوط انتقال آب، احداث و بهره‌برداری از 350 هزار مترمکعب مخزن ذخیره، تکمیل رینگ شرقی و غربی قم و... را بخشی از دستاوردهای شرکت آب و فاضلاب پس از انقلاب اسلامی ذکر کرد و گفت: با وجود نیروهای فهیم، توانمند و خدوم کوچک‌ترین خللی در خدمت‌رسانی به مردم به وجود نیامده است.

علی جان صادق پور، طراحی و اجرای سیستم‌های مدیریتی و کنترلی را از دیگر توانمندی‌های شرکت آب و فاضلاب برشمرد که در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به بار نشسته است.

وی همچنین به اقدامات شرکت آب و فاضلاب در بخش فاضلاب اشاره کرد و ابراز داشت: در حال حاضر حدود 130 هزار واحد فاضلاب در شهر قم وجود دارد که امیدواریم با همکاری مردم تا پایان سال جاری 50 درصد شهر از خدمات شبکه جمع‌آوری فاضلاب بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال خاطرنشان کرد: در همین راستا یکی از پروژه‌های در دست اجرا، نیروگاه برقابی است که توان تولید 3 مگاوات برق را دارد.

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم استفاده از ظرفیت‌های بلااستفاده، کاهش آلودگی محیط‌زیست با تولید برق از انرژی خورشیدی و ایجاد اشتغال را از جمله مزایای این نیروگاه برقابی ذکر کرد و یادآور شد: با تغییر نگاه به امکانات و ظرفیت‌های موجود می‌توان در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و شعار سال قدم برداشت.

وی توسعه بیش از 200 کیلومتر شبکه آب و فاضلاب و واگذاری 25 هزار انشعاب آب را از برنامه‌های آبفا در سال جاری برشمرد و گفت: با تلاش و همت تمام کارکنان شرکت آب و فاضلاب به دنبال افزایش سطح کمی و کیفی خدمات به مشترکان هستیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در بخش دیگری از سخنان خود، ضرورت جا به جایی معاونین و مدیران را از اصول مدیریت منابع انسانی ذکر کرد و اظهار داشت: افراد می‌توانند با بهره‌گیری از تجربیاتی که در مسئولیت قبلی به دست آورده‌اند و با استفاده از خلاقیت و نوآوری در مسئولیت جدید منشأ خدمات بیشتر و بهتر به مردم باشند.

در ادامه این جلسه ضمن قدردانی از خدمات معاونین سابق بهره برداری، مهندسی و توسعه و مالی و پشتیبانی و معاونین جدید معرفی شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج