معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از اعزام مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم به خدمت سربازی در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم اظهارداشت:کلیه مشمولان غائب و غیرغائب دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ بیستم خرداد ماه 1396 می باشند می بایست راس ساعت 7صبح روز مذکور در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم حاضرشده تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

وی گفت: باتوجه به عدم ارسال پستی برگه اعزام به خدمت و اینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزشی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)صادرمی شود، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، جهت دریافت معرفی نامه می توانند به یکی ازدفاترمذکور مراجعه نمایند.

سرهنگ ولی ترابی تاکید کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

وی تاکید کرد:کلیه مشمولان اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

آدرس معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم:حدفاصل عوارضی قم-کاشان  و عوارضی قم-تهران

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج