فرمانده انتظامی استان قم از اهتمام پلیس در برخورد با سارقان خبر داد و تاکید کرد: عدم بازگشت سارقان به چرخه جرم نیازمند عزم ملی است.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، فرمانده انتظامی استان قم در قرارگاه مبارزه با سرقت که با حضور معاونان و روسای پلیس های تخصصی و همچنین روسا و فرماندهان کلانتری ها و پاسگاه های استان قم برگزار شد از تلاش تمامی مجموعه ها در کسب رتبه های برتر پلیس قم در بخش های مختلف قدردانی کرد.

وی بخش اعظم ارتقاء امنیت اجتماعی را حاصل افزایش احساس امنیت در استان دانست و تصریح کرد:جلب مشارکت مردمی در تمامی زمینه های مربوط به حوزه امنیت و نیز اعتماد به پلیس باعث شده در تمامی مأموریت ها شاهد موفقیت باشیم.

سردارکاظم مجتبایی به افزایش کشف بیش از 50درصدی سرقت در قم اشاره و بر دقت نظر و هوشیاری بیش از پیش در جهت پیشگیری از وقوع سرقت ها بخصوص سرقت های خرد با برنامه ریزی صحیح و ایجاد همبستگی و هماهنگی بین دستگاه های بیرونی و نیز تعامل با سازمان هایی همانند بسیج، مدارس و مساجد تاکید کرد.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه عدم بازگشت سارقان به چرخه جرم نیازمند عزم ملی است، افزود:گستره روابط اجتماعی با نهاد ها و سازمان ها در حوزه کلانتری ها دامنه فعالیت شان را وسیع تر و کارآمد تر خواهد کرد.

مجتبایی در پایان ضمن تاکید بر اهمیت روزآمدی نسبت به اقدامات سنتی، خاطرنشان کرد:کاهش سرقت رابطه ای مستقیم با تحلیل درست از علت وقوع دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج