مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: هدایت و حمایت نیازهای مجموعه هلال احمر از قبیل تهیه دارو برای بیماری های خاص، تجهیز تشکیلات امانی از جمله ویلچر، تخت، کپسول اکسیژن و… از جمله اقدامات این مجمع خیریه در هلال احمر می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، گلفشان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم در دیدار اعضای مجمع خیرین هلال احمر استان قم با آیت الله سعیدی گفت: حدود ۱۰۰۰ پرونده بیمار صعب العلاج در هلال احمر وجود دارد و در این خصوص بودجه دولتی کافی برای رسیدگی به آن ها وجود ندارد و لذا ایجاد مجمع خیرین هلال احمر و تدوین اساس نامه و تشکیل هیئت مدیره برای رسیدگی به چنین اموری ایجاد شد.

وی افزود: هدایت و حمایت نیازهای مجموعه هلال احمر از قبیل تهیه دارو برای بیماری های خاص، تجهیز تشکیلات امانی از جمله ویلچر، تخت، کپسول اکسیژن و…از جمله اقدامات این مجمع خیریه در هلال احمر می باشد.

گلفشان خاطر نشان کرد: تهیه جهیزیه برای نوعروسان، تجهیز و گسترش حوزه های پایگاه های جاده ای برای کمک به حادثه دیدگان، غنی سازی اوقات فراغت جوانان و آموزش دهی برای مواقع بحران، ساخت مجموعه های فرهنگی_امدادی درمنطقه پردیسان با کمک خیرین، از خدماتی است که در این مجموعه  در حال انجام است.

وی در ادامه اظهار داشت: خدمات این مجمع خیریه بشر دوستانه و عام المنفعه بوده و ایجاد اماکن فرهنگی برای جذب جوانان و جلوگیری از آسیب ها و معضلات اجتماعی از اولویت های این مجمع می باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج