کتابخانه حرم مطهر حضرت معصومه(س) به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به صورت شبانه روزی آماده استقبال از عموم شهروندان و زائران شهر کریمه اهل بیت(ع)است.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی می‌توانند به صورت شبانه روزی از کتابخانه حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها استفاده کنند.

بخش‌های مختلف این کتابخانه از جمله سالن‌های مطالعه و قفسه کتاب‌های تخصصی هر روز از ساعت 7:45 دقیقه صبح الی 7:45 دقیقه عصر در دسترس علاقمندان خواهد بود اما در ماه مبارک رمضان بعد از افطار فقط سالن شهید مطهری با ظرفیت نزدیک به 100 نفر از ساعت 22 دقیقه الی 3 بامداد در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.

شهروندان و زائران حرم کریمه اهل بیت(ع) با همراه داشتن یک کارت شناسایی و به صورت رایگان می‌تواند در ساعت کاری کتابخانه حرم مطهر حضرت معصومه (س)از این مجموعه استفاده کنند.

از ابتدای ماه مبارک رمضان استقبال اقشار مختلف به ویژه دانشجویان از شیفت شب کتابخانه حرم مطهر حضرت معصومه (س) مطلوب بوده است به همین علت احتمال دارد که در صورت استمرار این استقبال یکی دیگر از سالن‌های این کتابخانه به شیفت شب اختصاص داده شود.

لازم به ذکر است، در این کتابخانه جامع علاوه بر کتب‌های علمی و فرهنگی بسیاری از کتاب‌های تخصصی حوزوی و دانشگاهی نیز جمع‌آوری شده است تا علاقمندان بتوانند در سالن‌های مطالعه از آنها استفاده کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج