سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از صدور مجوز فعالیت اولین کاریابی الکترونیکی (مجازی) این استان درسال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با اعلام این خبر گفت: مجوز این طرح با هدف ضابطه‌مند کردن و ایجاد وحدت رویه راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیکی، جلوگیری از فعالیت غیرقانونی سامانه‌های کاریابی غیرمجاز در فضای مجازی، یکپارچه‌سازی و شفاف‌سازی فرصت‌های شغلی کسب شده و سهولت در گزینش شغل منطبق بر مهارت و توانمندی‌های جویندگان کار در استان صادر شد.      

وی افزود: کارجویان می‌توانند با مراجعه به این وب سایت، ضمن ثبت‌نام و ارائه رزومه خود، از مشاوره شغلی به صورت الکترونیکی بهره‌مند و از فرصت‌های شغلی ارایه شده مطلع شوند.

مصطفی کاویانی خاطر نشان کرد: کارفرمایان نیز می‌توانند نسبت به ثبت فرصت شغلی خود روی وب سایت مذکور اقدام و با جستجو در بین رزومه‌های ارائه شده کارجویان، نیروی کار متناسب با فرصت شغلی خود را شناسایی کنند.

وی متذکر شد: صدور مجوز فعالیت کاریابی الکترونیکی صرفاً برای مدیران موسسات مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیر دولتی که دارای مجوز فعالیت از این اداره کل هستند، امکانپذیر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج