مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از استانداردسازی کامل ۱۹۰ بوستان تا پایان سال ۹۵ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به وضعیت اجرای فاز سوم طرح ایمن‌سازی بوستان‌ها و فضاهای سبز شهر قم، اظهار کرد: ما در حوزه ایمن‌سازی بوستان‌ها با توجه به تاکیدی که از طرف مدیران ارشد شهرداری صورت گرفت از سال ۹۴ اقدامات اولیه را آغاز کردیم.

وی با اشاره به وجود بیش از ۳۰۰ بوستان در شهر قم، بیان کرد: از این تعداد با توجه به بررسی‌ها ۲۷۰ بوستان نیازمند ایمن‌سازی بودند و از این تعداد در دو فاز اقدامات را برنامه‌ریزی کردیم.

پیام جوادیان با تاکید بر اینکه در دو پیمان با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال بیش از ۱۹۰ بوستان ایمن‌سازی شد، خاطرنشان کرد: این ۱۹۰ بوستان براساس اولویت‌بندی در سازمان پارک‌ها ایمن‌سازی شد.

وی اضافه کرد: ضمن اینکه ۲۷۰ بوستان از لحاظ خطرسازی ایمن‌ شد ۱۹۰ بوستان نیز به طور کامل استاندارد سازی شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تاکید بر اینکه در قالب این پروژه نه تنها ایمنی در بوستان‌ها ایجاد می‌شود بلکه به استاندارد بودن آنها نیز توجه خواهد شد، تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که در گذشته در بوستان‌های شهر قم وجود داشت بحث عدم تطابق روشنایی و فضای بوستان‌ها و بعضا خاموش بودن فضای پارک‌ها بود که در این پروژه با طراحی و اقداماتی که صورت گرفت توانستیم بخش عمده این مشکل را برطرف کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج