رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم از کشف بیش از 61 کیلوگرم تریاک در سطح استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری از استان مرکزی مبنی بر اینکه دو نفر قصد دارند با یک دستگاه تریلی دانگ فنگ  مقادیری مواد مخدر را از استان های جنوبی کشور حمل و از حوزه استحفاظی استان قم  عبور کنند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد  مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: در این ارتباط  ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری اکیپ اعزامی از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی اقدام به گشت زنی در محورهای مواصلاتی ورودی به استان قم کردند.

سرهنگ غلامعباس بلفکه ادامه داد: با همکاری و یکسری اقدامات پلیسی و اطلاعاتی بعمل آمده هر دو استان، نهایتاً تریلی موصوف به همراه یک نفر سرنشین در ابتدای اتوبان قم –گرمسار شناسایی و در کیلومتر 20 توسط اکیپ های عملیاتی توقیف شد.

وی اضافه کرد: ماموران در ادامه متهمان را جهت بررسی بیشتر  به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم اعلام کرد: در بازرسی بعمل آمده از تریلی موصوف، مقدار 61 کیلو و 750 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در قالب 10 بسته کشف شد.

بلفکه در پایان خاطرنشان کرد: در این رابطه ضمن تشکیل پرونده، متهمان نیز جهت سیر مراحل قانونی مناسب، روان زندان شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج