مدیرکل نظارت و هماهنگی خدمات شهری شهرداری قم گفت: مرحله دوم پاکسازی تبلیغات انتخابات با دستور فرماندار رئیس هیات اجرایی انتخابات انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرکل نظارت و هماهنگی خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به روند پاکسازی شهر پس از پایان مهلت قانونی تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: با توجه به دستور فرماندار پاکسازی محدوده شعب تا ۱۰۰ متری قبل از آغاز روند رای‌گیری در دستور کار قرار گرفته بود.

وی با اشاره به آغاز روند اخذ رای از جمعه، گفت: در فاز دوم پاکسازی پوسترهای انتخاباتی سطح شهر هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری و خدمات موتوری در قالب ۶۰ اکیپ پاکسازی شهر فعالیت داشتند.

سیدمحسن میرهادی با تاکید بر اینکه مرحله دوم پاکسازی محیط شهری با دستور رئیس هیات اجرایی آغاز شد، افزود: پیش‌بینی شده بود با پایان مهلت اخذ رای و اعلام دستور رئیس هیات اجرایی مرحله دوم پاکسازی آغاز شود و با توجه به گستردگی کار و وضعیت عمومی تبلیغات انتخابات با اولویت معابر اصلی و هسته مرکزی شهر پاکسازی انجام شد که در این زمینه ۳۰ دستگاه واترجت و دستگاه فعالیت نمودند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج