امام جمعه قم اظهار داشت: نامزدهای انتخابات با دوری از وعده های بی اساس و ایجاد اعتماد در بین مردم، زمینه حضور حداکثری که اولویت نخست رهبر معظم انقلاب است را فراهم کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)در اولین جلسه‌ شورای فرهنگ عمومی استان در سال 96 که در سالن امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به به ویژگی های نامزد اصلح، در سه مرحله تبلیغات ، ارائه طرح و اجرای برنامه ها، اظهار کرد: ایده ال این است که نامزد منتخب در هر سه مرحله اصلح باشد.

آیت الله سعیدی با آرزوی مدد خداوند در مسیر عمل به وظایف در سال جاری و تبریک ایام میلاد ماه شریف شعبان بخصوص میلاد امام مهدی (عج) که سبب مضاعف شدن شادی و سرور مردم است، اضافه کرد: در این ماه شریف و در آستانه ماه مبارک رمضان باید نسبت به وظایف خود نسبت به امام زمان خویش توجه کنیم و با شناخت کامل آسیب های غیبت امام عصر(عج)، در حد توان این آسیب ها را از بین برده و با آنها مقابله کنیم.

رییس شورای فرهنگ عمومی استان، اعتقاد به ولایت فقیه را که امام خمینی (ره) بر آن تاکید داشتند و این باور را در میان مردم ایجاد کردند، از ویژگی های منحصربفرد نظام جمهوری اسلامی دانست و تأکید کرد: امیدواریم نامزدهای ریاست جمهوری، ستادهای انتخاباتی و طرفداران آنها بر مساله ولایت فقیه دقت کامل داشته باشند و در همه حال تابع این مسأله مهم باشند.

آیت الله سعیدی با بیان ضرورت پایبندی نامزدهای ریاست جمهوری بر اخلاق در برنامه های انتخاباتی، اضافه کرد: با دوری از وعده های بی اساس و ایجاد اعتماد در بین مردم، زمینه حضور حداکثری که اولویت اول مدنظر رهبر معظم انقلاب است را فراهم کنند تا دشمنان از ناحیه حضور پر شکوه مردم در صحنه مهم انتخابات دچار شکست شوند.

امام جمعه‌ قم با اشاره به ویژگی های نامزد اصلح، در سه مرحله تلبلیغات ، ارائه طرح و اجرای برنامه ها، تصریح کرد: ایده ال اینست که نامزد منتخب در هر سه مرحله اصلح باشد و مهمترین مرحله نیز مرحله اجراست که نخبگان جامعه میتوانند در معرفی فرد اصلح برای مردم راهگشا باشند و امور کشور به افراد خبیر وبا تقوا سپرده شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج