مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) فرد اصلح کسی است که شرایط امروز و فردای کشور را درک کند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری یکی از حساس‌ترین انتخاب‌ها در نظام جمهوری اسلامی است. این حساسیت هم در بیانات نورانی امام خمینی(ره) در وصیت نامه ایشان و هم در بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دیده می‌شود. شرایط بین المللی و جهانی به گونه ای است که این انتخاب‌ها را به انتخابی سرنوشت ساز تبدیل کند.

وی افزود: ملت ایران در همه انتخابات‌های پس از انقلاب که به طور میانگین هرسال یک انتخابات برگزار شده، حضور پرشوری داشتند؛ این حضور پرشور به معنای حمایت گسترده ملت فهیم ایران از نظام مقدس جمهوری اسلامی است. بیگانگان و بویژه استکبار جهانی نسبت به حضور مردم در انتخابات حساس بوده و به دنبال کم رنگ کردن حضور مردم هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمودرضا جمشیدی گفت: امید است ملت ایران مانند همه ادوار گذشته با حضور پرشور خود و انتخاب کاندید اصلح با توجه به شرایط امروز کشور و وضعیت جمهوری اسلامی ایران، بتوانند فردی شایسته را برای این مقام خطیر انتخاب کنند.

عضو جامعه مدرسین در بیان شاخصه‌های فرد اصلح اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرد اصلح کسی است که شرایط امروز و فردای کشور را درک کند. باید توجه به توانایی و ظرفیت داخلی کشور داشته و توان به فعلیت کشاندن این ظرفیت‌ها را دارا باشد.

وی افزود: از شاخصه‌های دیگر فرد اصلح توان مدیریت جهادی و اجرای اقتصاد مقاومتی است. این امر بصیرت و مدیریت می‌طلبد تا برای برون رفت از شرایط نامناسب اقتصادی که بخش‌هایی از آن توسط ظلم مضاعف استکبار بوسیله تحریم‌ها بوده، اقدامات لازم صورت گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی تصریح کرد: فردی باید انتخاب شود که بتواند عزت و احترام نظام مقدس جمهوری اسلامی را در هر شرایطی حفظ کرده و سربلندی و رفاه و کرامت را نیز برای مردم ایران به ارمغان بیاورد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج