معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم گفت: شهر قم سال گذشته در نوسازی ناوگان تاکسیرانی رتبه نخست در کشور را داشته و این نشان می‌دهد عزم شهرداری برای ارتقاء حمل‌ونقل عمومی جدی است.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم با بیان اینکه شهر قم رتبه نخست در نوسازی ناوگان تاکسیرانی را کسب کرده است، اظهار داشت: شهر قم سال گذشته در نوسازی ناوگان تاکسیرانی رتبه نخست در کشور را داشته و این نشان می‌دهد عزم شهرداری برای ارتقای حمل‌ونقل عمومی جدی است.

وی این کار را از اقدام‌های مثبت دولت ارزیابی می‌کند که با در نظر گرفتن تسهیلات برای رانندگان تاکسی، آن‌ها را به نوسازی ناوگان تشویق کرد.

علیرضا قاری قرآن ادامه داد: سال گذشته در اوج روزهایی که مردم در تهران و چند کلانشهر دیگر به سختی نفس می‌کشیدند، دولت کمیته هوای پاک را تشکیل داد، این کمیته مصوبه‌هایی هم داشت که از جمله این مصوبه‌ها پرداخت تسهیلات برای نوسازی و توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی در شهرهای بزرگ بود.

وی بیان کرد: به نظر می‌رسد دولت اگر به این مصوبه‌ها جامه عمل بپوشاند و اگر مردم هم نسبت به وضعیت شهرها احساس مسوولیت بیشتری داشته باشند، کلانشهرها در سال جدید روزهای بهتری را سپری خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج