نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه ۱۹ مرداد ساعت ۱۶:۳۰ به نقد و بررسی کتاب «نقد و نظری بر بنیادگرایی دینی» با حضور فیلیپ لنسل(دکترای فلسفه غرب از دانشگاه وین اتریش و پژوهشگر فلسفه‌ی اسلامی) اختصاص دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، کارن آرمسترانگ، نویسنده و محقق انگلیسی، در حوزه‌ی ادیان پژوهش می‌کند و تاکنون ۲۵ کتاب منتشر کرده که چهار کتاب او به فارسی منتشر شده است. آخرین اثر او که به فارسی ترجمه شده کتاب «بنیادگرایی در یهودیت، مسیحیت و اسلام» است. حسین غفاری مقدمه‌ای انتقادی بر این کتاب نوشته است که به تازگی به صورت کتابی مستقل و با عنوان «نقد و نظری بر بنیادگرایی دینی، مقدمه‌ای انتقادی بر تفسیرهای مدرن غربی» به همت انتشارات حکمت منتشر شده است و در واقع ادعانامه‌ای علیه تحمیل دیدگاه‌های انسان‌شناسانه و دین‌شناسانه غربی‌ها به ملل شرق و اسلامی است که به بهانه‌ی تفوق و برتری تکنولوژیک و به توهم برتری نژادی آن را برای خود مجاز می‌انگارند.

 نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه ۱۹ مرداد ساعت ۱۶:۳۰ به نقد و بررسی کتاب «نقد و نظری بر بنیادگرایی دینی» اختصاص دارد که با حضور فیلیپ لنسل (دکترای فلسفه غرب از دانشگاه وین اتریش و پژوهشگر فلسفه‌ی اسلامی)، نسرین فقیه‌ملک‌مرزبان و حسین غفاری در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این نشست به مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم مراجعه کنند.