محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات آخرهفته از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، پلیس راهور نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی تا روز یکشنبه ۱۰ مردادماه، محدودیت ها و ممنوعیت های عبور و مرور به شرح زیر اجرا خواهد شد.

تردد موتور سیکلت تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه(۱۰ مرداد) از محورهای کرج به چالوس، هراز، فیروزکوه و نیز محور تهران به سمنان، سمنان به مشهد و بالعکس ممنوع است.

محور کرج به چالوس

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج به چالوس کماکان ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه(۹ مرداد) تا ساعت ۵ بامداد روز یکشنبه(۱۰ مرداد) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ روز شنبه تا ساعت ۶ بامدادروز یکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین در محدوده استان البرز، تردد هر گونه وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز جمعه(۸ مرداد) تا ساعت یک روز شنبه(۹ مرداد) از میدان امیرکبیر به سمت شمال ممنوع خواهد بود.

محور هراز

تردد تمامی تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد تمامی کامیونها و کامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۱۲ روز یکشنبه(۱۰ مرداد) از تهران به آمل و بالعکس ممنوع خواهد بود.

تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز شنبه(۹ مرداد) تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه(۱۰ مرداد) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ روز شنبه(۹ مرداد) تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه(۱۰ مرداد) از آب اسک به سمت تهران بصورت یکطرفه انجام می پذیرد.

محور فیروزکوه

تردد تمامی تریلر ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و شنبه(۶ تا ۹ مرداد) از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

محور قدیم قزوین به رشت و بالعکس

تردد انواع تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز پنج شنبه(۷ مرداد) و از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای شنبه و یکشنبه(۹ تا ۱۰ مرداد) ممنوع است.

محور آستارا به اردبیل و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه(۸ و ۹ مرداد) ممنوع است.

آزادراه قزوین به کرج

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ روز شنبه(۹ مرداد) تا ساعت ۸ روز یکشنبه(۱۰ مرداد) ممنوع است.