سازمان بسیج جامعه زنان کشور در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی، از عموم زنان فرهیخته، انقلابی و موحد ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی حماسه آفرین روز قدس دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سازمان بسیج جامعه زنان کشور در آستانه روز جهانی قدس، طی بیانیه‌ای از عموم زنان فرهیخته و انقلابی به منظور حضور باشکوه در این روز دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است: بیش از نیم قرن از تجاوزگری رژیم جعلی صهیونیستی به سرزمین مقدس فلسطین می گذرد و مردم آن سرزمین به دست سفاک ارتش اسرائیل در بهت جامعه جهانی و سکوتی ناشی از رضایت نقض حقوق بشر برای جامعه مسلمین، به خاک و خون کشیده می شوند.

مدتهاست که تصاویر دلخراش از شهادت جوانان، پیرمردان، پیرزنان و کودکان مظلوم فلسطین توسط ابر رسانه های کشورهای مدعی حقوق بشر از جمله آمریکا، انگلیس و برخی از کشورهای تحت سلطه آنان چون عربستان سعودی، سانسور می شود و چشم های مادران فلسطینی در غم از دست دادن جوانان برومند این سرزمین، به اشک نشسته است.

بار دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، روز محکومیت صهیونیست، روز فریاد بی امان علیه اشغالگران و متجاوزان قدس شریف و روز جهانی قدس، قرار گرفته ایم.

بسیج جامعه زنان کشور، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی از عموم زنان فرهیخته، انقلابی و موحد ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی حماسه آفرین روز قدس و اعلام هم پیمانی با مردم فلسطین تا رهایی قدس شریف، دعوت می‌کنیم.