سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از پیدا شدن دومین جسد مفقود الاثر حادثه شهران خبر داد و گفت: بلافاصله تحویل عوامل نیروی انتظامی شده است.

جلال ملکی در گفت‌وگو با فرزانه رحیمی خبرنگار خبرگزاری موج درباره دومین جسد مفقود‌الاثر حادثه انفجار لوله گاز منطقه شهران گفت: روز گذشته عوامل مترو در تماس با آتش نشانی اعلام کردند که در حفاری‌های خود به بیل مکانیکی رسیدند که در پی آن گروهی از آتشنشانان به محل اعزام و عملیات جست‌وجو آغاز شد.

وی در ادامه با بیان اینکه جسد ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح امروز کشف شد، گفت: بلافاصله جسد تحویل عوامل نیروی انتظامی شده است، در واقع با یافتن جسد، محل به پرسنل مترو تحویل داده شد.

ملکی ادامه داد: هویت جسد این مرد ۴۳ ساله شناسایی شده و این فرد ایرانی است که پس از معاینات مشخص شده که در دقایق نخست این فرد جان خود را از دست داده است.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی، در حادثه شهران دو کارگر مفقود شده بودند که با تلاش تیم های عملیاتی اجساد آنها شناسایی و به نیروی انتظامی تحویل داده شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید احمد بیگی بازپرس ویژه قتل تهران چندی پیش نیز از کشف جسد کارگر ۲۳ ساله مترو که پس از انفجار خط لوله گاز شمال غرب تهران در منطقه شهران مفقود شده بود، خبر دادند و گفت: با حضور بازپرس جنایی در محل حادثه، هویت کارگر ۲۳ ساله به نام شکرالله تبعه افغانستان که جسدش داخل تونل مترو از سمت بزرگراه آبشناسان کشف شده بود، شناسایی شد.