رییس شورای اسلامی شهر تهران، گفت: این حقوق های ۲۴۰ میلیونی مطمئن باشید که برکتی ندارد در حالی که حقوق یک کارگر زحمت کش بدون شک دارای برکات فراوان است.

به گزارش خبرگزاری موج؛ مهدی چمران در آغاز دویست و هفتادمین جلسه شورا ضمن ذکر وقایع تاریخی هفته با اشاره به موضوع فیش های حقوقی غیر متعارف گفت : در برخورد با این موضوع نباید به گونه ای رفتار شود که اعتماد عمومی سلب شود و یا خدشه دار گردد.
وی ادامه داد: ما مدیران صادقی داریم که نمونه اش آقای شیبانی هستند، ایشان فردی است که نه در مجلس و نه در شورا هیچ حقوقی نگرفتن و حقوقشان را برای ساخت بیمارستان حضرت زینب هدیه کردند، فردی که ساده زیست بوده و یک اسوه به تمام معنا است. شخصی که در برابر آن همه مبارزه علیه رژیم ستم شاهی هیچ نخواستند. چمران افزود: این شیوه بدی است که همه مدیران نظام را تخریب می کنند چرا که همه اینگونه نیستند. رییس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: البته باید بر اساس قانون رفتار کرد و همانگونه که مقام معظم رهبری اشاره داشتند باید به سرعت به این موضوع رسیدگی شود. چمران همچنین گفت: یک نکته را از یاد نبریم و آن برکتی است که خداوند به مال می دهد، اگر کسی بر اساس قانون و شرع درامدی داشته باشد آن درآمد برکت دارد و این حقوق های ۲۴۰ میلیونی مطمئن باشید که برکتی ندارد در حالی که حقوق یک کارگر زحمت کش بدون شک دارای برکات فراوان است. وی در ادامه افزود: ما از ارائه لیست اموال استقبال می کنیم و مطابق دوره دوم شورا هر کس که مایل است دفترچه های قوه قضاییه که برگه های رسمی هستند را برای ارائه اموال خود پرکند. رییس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به ذکر ایام هفته پرداخت و در ابتدا شهادت حضرت علی(ع) را تسلیت گفت. وی ادامه داد: روز گذشته مصادف با ضربت خوردن آن حضرت بود. امروز نیز شب شهادت این بزرگ کرد تاریخ و شب قدر است و امیدوارم این شب های مقدس را قدر بدانیم. وی در ادامه اظهار داشت: روز ۶ تیر مصادف است با سوء قصد به مقام معظم رهبری در سال ۱۳۶۰ و در مسجد خیابان فلاح که هنگام سخنرانی ایشان صورت گرفت، آن روز را همه به خاطر داریم که سوء قصد به ایشان شد اما خداوند می خواست که ایشان ذخیره روزهای سخت انقلاب باشند و ایشان را برای ملت ما نگاه داشتند. چمران ادامه داد: ۶ تیر ماه همچنین مصادف است با سالروز قیام مردم تبریز به سردمداری ستار خان و باقر خان در سال ۱۲۸۷ قمری و نیز این روز مصادف است با فتح مکه و همچنین روز جهانی مبارزه با مواد مخدر. رییس شورای اسلامی شهر تهران همچنین به سالروز هفتم تیر اشاره کرد و گفت: فردا سالروز شهادت حضرت علی(ع) است اما روز هفتم تیر سالروز شهادت مظلومانه دکتر بهشتی نیز می باشد که به همراه ۷۲ تن از یارانشان در سال ۱۳۶۰ بعد از نماز مغرب و اعشا در یک انفجار تروریستی به شهادت رسیدند. رییس شورای اسلامی شهر تهران همچنین فرا رسیدن روز قوه قضاییه و نیز هفته قوه قضاییه را به ریاست محترم این قوه و فعالان در این عرصه تبریک گفت. چمران همچنین با اشاره به حادثه دلخراش کشته شدن چند تن از سربازان، این حادثه را یک واقعه دلخراش توصیف کرد و درگذشت آنان را تسلیت گفت.