تندیس های شهید خلبان حسین لشکری، شهید خلبان عباس دوران، شهید علی هاشمی، شهید مجتبی هاشمی و شهید گاگیک طومانیان صبح روز شنبه، 7 مهرماه در 5 نقطه از شهر تهران رونمایی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، شهرداری تهران در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس، پاسداشت ارزش ها و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی و در ادامه روند ساخت و نصب مجسمه مفاخر کشور، اقدام به ساخت و آماده سازی تندیس هایی از 5 شهید دفاع مقدس کرد. 

بر این اساس، تندیس های شهید خلبان حسین لشکری، شهید خلبان عباس دوران، شهید علی هاشمی، شهید مجتبی هاشمی و شهید گاگیک طومانیان صبح روز شنبه، 7 مهرماه همزمان با روز بزرگداشت فرماندهان شهید با حضور مدیران شهری در 5 نقطه از شهر تهران رونمایی می شود.

گفتنی است؛ طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است شهردار تهران با حضور خانواده معزز شهدا و ایثارگران در مراسم رونمایی از تندیس شهید لشکری شرکت کند. همزمان با این مراسم، آئین رونمایی از سایر تندیس ها با حضور مدیران شهری و با همکاری مناطق 6، 9، 11، 13 و 19، سازمان زیباسازی و مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران برگزار می شود.