مرکز درمانی تامین اجتماعی شهدای شهرستان ازنا با حضور سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مهندس مجید کیانپور نماینده مردم شهرستان های ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،  نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در جریان افتتاح این مرکز درمانی با اشاره به حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی گفت: این طرح در تمامی مراکز درمانی این سازمان اجرا شده است .

نوربخش یادآور شد: مراکز درمانی طرف قرارداد هشت استان نیز در بحث حذف دفترچه‌های کاغذی اقدام کرده اند.

وی گفت: در مراکز ملکی تامین اجتماعی لرستان نیز حذف دفترچه‌های کاغذی انجام شده است. هدف ما رضایت مراجعه‌کنندگان است و مراکزی که نیاز به پزشک متخصص داشته باشد برای تامین آن تلاش می‌کنیم.

امین بهاروند مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان در خصوص افتتاح مرکز درمانی تامین اجتماعی شهدای ازنا گفت: این مرکز با اعتبار ١٠ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

وی با اشاره به زیربنای ٢٥٠٠ متر مربع این مجموعه درمانی اضافه کرد: مرکز درمانی تامین اجتماعی شهدای شهرستان ازنا در سه طبقه احداث شده است.

 بهاروند یادآور شد: این مرکز درمانی مجهز دارای پزشک عمومی، ماما، آزمایشگاه، تزریقات، داروخانه و... است. عملیات اجرایی احداث مرکز درمانی تامین اجتماعی شهدای ازنا سال ٩٥ شروع و امروز به طور رسمی افتتاح شد.

همچنین مدیرعامل و معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در سفر به ازنا از شعبه این شهرستان نیز بازدید و با مراجعان و کارکنان گفتگو کردند و نحوه استقرار میز خدمت در این واحد اجرایی مورد بررسی قرار گرفت.