مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: روز عید فطر 3000 پایگاه ثابت و سیار و 300 دستگاه کارتخوان توسط کمیته امداد امام خمینی در استان تهران استقرار می شود

محسن ولیئی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج گفت: سه هزار پایگاه ثابت و سیار در استان تهران برای جمع آوری فطریه مستقر می شوند.

او با بیان اینکه جمع آوری فطریه با مسئولیت دبیرخانه شورای زکات هر استان انجام می شود گفت:اولویت موارد استفاده از این فطریه ها،بیماران صعب العلاج، سالمندان، کمک هزینه جهیزیه و.. است و فطریه جمع آوری شده در مساجد نیز  بین نیازمندان شناسایی شده در همان منطقه توزیع می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان تهران افزود: تمامی دفاتر کمیته امداد استان تهران، مراکز نیکوکاری، مساجد، پایگاه های بسیج، مصلی های برگزاری نماز و واحد های سیار آماده جمع آوری زکات فطریه و کفاره های روزه داران و هم چنین 300 دستگاه کارت خوان برای پرداخت فطریه اختصاص یافته است.وی خاطر نشان کرد: دبیرخانه شورای زکات استان تنها مرجع قانونی است که می تواند نسبت به جمع آوری فطریه اقدام کند.

ولیئی در ادامه گفت: باتوجه به فراهم بودن امکان واریز تلفنی فطریه ها شهروندان می توانند با شماره تلفن 7355 و شماره گیری عدد 15  اقدام به پرداخت فطریه خود کنند.