مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: شب بیست سوم اخرین شب قدر است که خیرین می توانند برای حمایت از ایتام و محسنین به پایگاه های ثابت و سیار تدارک دیده شده در شب های قدر مراجعه کنند.

محسن ولیئی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج گفت:با توجه به استقبال  خیران و نیکوکاران در شب های قدر  در سال های گذشته امسال نیز خیرین می توانند با حضور در این پایگاه های ثابت و سیار برای حمایت از فرزندان ایتام ومحسنین ثبت نام کنند.

وی به ایستگاه های ثابت در شهر تهران اشاره کرد و ادامه داد: حرم های امامزاده صالح و حضرت عبدالعظیم حسنی در تجریش و‌شهرری، بوستان گفتگو، مصلای تهران، ایستگاه های مترو آزادی،‌صادقیه، میرداماد، دروازه شمیران، بهارستان، شهید بهشتی و تمام هیات مذهبی دیگر استان های کشور در تهران به عنوان پایگاه های ثابت مشغول فعالیت هستند که درشب اخر قدر می توانند به انها مراجعه کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی با اشاره به طرح اکرام ایتام و محسنین که حمایت ازکودکانی است که پدرشان از کارافتاده، زندان و یا متارکه کرده اند گفت:

75 هزار حامی از ایتام و فرزندان محسنین حمایت می‌کنند که در نیمه اول ماه مبارک رمضان هزار و ۲۶۹ خیّر برای عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران ثبت‌نام کرده‌اند.