با همکاری مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار، دو ساختمان انرژی در طرح استقبال از بهار 97 احداث شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، صدرالدین علیپور رئیس این مرکز در خصوص طرح استقبال از نوروز 97 گفت: این مجموعه در سال جدید درصدد پیشبرد هرچه بیشتر فعالیت ها و اقدامات جهت رسیدن به والاترین هدف خود یعنی ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان است. 

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار در طرح استقبال از نوروز 97 گفت: برگزاری هشتمین دوره برنامه ساعت زمین، کنترل منابع متحرک آلاینده هوای شهر تهران و بهره برداری از ساختمان انرژی از مهمترین اقداماتی دانست که در نوروز 97 صورت گرفت.

علیپور با اشاره به برگزاری برنامه جهانی ساعت زمین برای هشتمین سال متوالی در تهران گفت: در برنامه ساعت زمین 2018 که در 4 فرودین ماه سال جاری برگزار شد،  علاوه بر اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی قبل از مراسم ساعت زمین، نورپردازی های برج میلاد، آزادی، پل طبیعت و 2 المان شاخص در هر منطقه خاموش شد.

محیط زیست

رئیس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار در خصوص کنترل منابع متحرک آلاینده هوای شهر تهران گفت: در این اقدام کلیه خودروهای سبک و سنگین در اختیار شهرداری مناطق 22گانه تحت معاینه فنی قرار گرفت.

وی با اشاره احداث به ساختمان های انرژی افزود: در استقبال از بهار 97 دو پروژه ساختمان انرژی در منطقه 7 شهرداری تهران شامل ساختمان مرکزی با ظرفیت 12 کیلووات و ساختمان ناحیه 3 با ظرفیت 10 کیلووات متصل به شبکه احداث شده است که در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج