رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا با بیان این که ممکن است، در هر موقعیتی فتنه ایجاد شود، گفت: تنها حضور پر شور ملت است، که می تواند فتنه ها را خاموش کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار احمد رضا رادان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا در حاشیه مراسم چهلمین روز شهیدان رضا مرادی علمدار و رضا امامی طی سخنانی اظهار داشت: شهدا با نثار خون خود به همه ما اعلام کردند، که باید همواره مراقب و آماده باشیم.

وی با بیان این که ممکن است، در هر موقعیتی فتنه ایجاد شود، افزود: تنها حضور پر شور ملت است، که می تواند فتنه ها را خاموش کند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا ادامه داد: شهدای بزرگوار مدافع وطن در خیابان پاسداران در راه دفاع از  امنیت کشور و حفظ آرامش در مقابله با ناجوانمردان به شهادت رسیدند.

رادان گفت: شهدا جان خود را در راه دفاع از ارزش های اسلامی و آرمان های انقلاب اسلامی و ولی فقیه تقدیم کردند.

وی گفت: ایثار و از خودگذشتگی شهدا در این عرصه قابل تقدیر است و ما باید راه این عزیزان را ادامه دهیم.

بر اساس این گزارش شهیدان «رضا امامی» و «رضا مرادی علمدار» از پرسنل و سربازان یگان امداد تهران بودند، که در شب شهادت حضرت فاطمه(س) در ۳۰ بهمن ماه ۹۶ در درگیری های خیابان «پاسداران» تهران به شهادت رسیدند.

مراسم یادبود این ۲ شهید صبح و بعد از ظهر پنج شنبه در مساجد شهر قدس و روستای امام زاده باقر(ع) بهارستان برگزار شد.

در این مراسم سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران و حجت الاسلام سید ابوالقاسم میراحمدی امام جمعه قدس حضور داشتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج