رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی در صبح آخرین روز از تعطیلات سال نو را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور در صبح آخرین تعطیلات سال نو، اظهار کرد: با توجه به تصاویر دریافتی دوربین‌های نظارتی و گزارش‌های همکارانمان از سراسر کشور در حال حاضر شاهد ترافیک پُرحجم، ولی در عین حال روان در طول مسیر شمال به جنوب محورهای شمالی کشور از جمله کرج-چالوس, هراز و فیروزکوه هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: همچنین در محور رشت به آستارا در محدوده پونل در استان گیلان و محور رشت به امامزاده هاشم در محدوده سه‌راهی سنگر در این استان ترافیک خودروهای عبوری سنگین گزارش شده است و در ادامه در محور رشت به قزوین در محدوده‌های رودبار، منجیل و لوشان شاهد ترافیک پُرحجم هستیم.

وی گفت: علاوه بر این موارد در ورودی‌های غربی تهران در هر دو مسیر رفت و برگشت در آزادراه‌های تهران-کرج و در امتداد آن آزاد راه کرج-قزوین، ترافیک پُرحجم گزارش شده است.

رحمانی با بیان اینکه ترافیک در محورهای سلفچگان به قم و آزادراه تهران-قم همچنان پُرحجم است، افزود: در استان خراسان رضوی در مسیر آزادراه ملک آباد-مشهد و محورهای قوچان-مشهد و تربت حیدریه-مشهد نیز شاهد ترافیک پُرحجم هستیم.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج