فرمانده انتظامی محمودآباد از دستگیری سه سارق اموال داخل خودرو وچادرهای مسافرتی و کشف 90 عدد گوشی تلفن همراه سرقتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سرهنگ زمان شالیکار اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودروها و چادرهای مسافرتی در سواحل و مراکز تفریحی این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی سارقان که با تشکیل باندی 3 نفره اقدام به این سرقت ها می کردند، شدند.

شالیکار تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی‌های قضایی متهمان را دستگیر و در بازرسی از محل نگهداری اموال مسروقه توسط آنان 90 دستگاه گوشی تلفن همراه، سه دستگاه تلویزیون و مقادیری تجهیزات سیستم‌های رایانه ای کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، از شهروندان و مسافران نوروزی این شهرستان خواست: ضمن پارک خودروی خود در محیط‌های دارای نگهبان و روشنایی مناسب و مراقبت صحیح از اموال خود از بجای گذاشتن اشیا گران‌قیمت در داخل خودرو و چادهای مسافرتی پرهیز کرده و حتما سعی کنند در مراکز اقامتی سکونت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج