فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس در برابر مردم سر تعظیم فرو می آورد و مقابل آن در برابر مجرمان و گردنکشان با قدرت و صلابت می ایستد و اجازه نخواهد داد کسی امنیت اجتماعی، اقتصادی و انتظامی مردم را به خطر بیندازد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع کارکنان این فرماندهی، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در نامگذاری سال جدید به نام سال حمایت از کالای ایرانی، بیان داشت: مقام معظم رهبری همه ساله با توجه به مسایل، چالشها و مشکلات کشور و راههای برون رفت از این موضوعات شعار و نام سال را عنوان و جوانب مختلف امر را روشن می فرمایند.

وی افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری اشاره فرمودند اگر تولید ملی شتاب بگیرد و به رشد و شکوفایی برسد بسیاری از مشکلات معیشتی مردم و مسائل اشتغال و سرمایه‌گذاری حل خواهد شد و در مقابل نیز آسیب‌های اجتماعی کاهش زیادی خواهد یافت.

سردار رحیمی با بیان اینکه متاسفانه به واسطه مشکلات موجود اقتصادی امروزه شاهد بیکاری جوانان و مشکلات مبتلا به آن هستیم خاطر نشان کرد: بیکاری موضوعی است که مشکلات و آسیب های فراوانی را می تواند برای یک فرد و به تبعه آن برای جامعه به همراه داشته باشد که تبعات ناخوشایند آن را می توان در بطن جامعه مشاهده کرد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در سال حمایت از کالای ایرانی باید با همتی مضاعف و عزمی ملی و با حمایت همه جانبه از اقتصادی کشور به آن جامعه عمل بپوشانیم، اظهار ذاشت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نیز در راستای لبیک به فرمان فرماندهی معظم کل قوا با عزمی راسخ با مفاسد اقتصادی برخورد می کند و اجازه نخواهد داد که افرادی زالو صفت سرمایه و دارایی این مردم و این مملکت را به تاراج ببرند.

وی افزود: خرید کالای ایرانی و بها دادن به محصولات داخلی و ایرانی رونق و شکوفایی اقتصادی و اجتماعی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد چرا که اگر اقتصاد این کشور رونق پیدا کند تاثیر و بازتاب مثبت آن را در لایه های مختلف اجتماعی می توان مشاهده کرد.

سردار رحیمی بیان داشت: پلیس پایتخت همواره در راستای خدمت به مردم و حفظ و ارتقای امنیت و آرامش آنان طرح ها و اقدامات مختلفی را در حوزه های مختلف انتظامی ، اجتماعی و ... انجام داده است که به عنوان نمونه می توان به طرح دستگیری و جمع آوری دلالان ارزی که بازار ارز را به چالش کشیده بودند اشاره کرد که خود این اقدام در کاهش قیمت دلار و یورو تاثیر گذار بود.

وی افزود: پلیس در برابر مردم سر تعظیم فرو می آورد و مقابل آن در برابر مجرمان و گردنکشان با قدرت و صلابت می ایستد و اجازه نخواهد داد کسی امنیت اجتماعی، اقتصادی و انتظامی مردم را به خطر بیندازد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج