وضعیت محدودیت های ترافیکی جاده ها در 2 فروردین ماه اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشتهای شعب راهداری سراسر کشور، هم اکنون به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکرشده در زیر،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی درجریان است. طی شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2170 تردد شمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل صفر درصد را نشان می‌دهد

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 5.2 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 الی 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صورت پذیرفته است که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

محدودیت های ترافیکی

ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی
 

1- محوررامیان- اولنگ–شاهرود، واقع در استان هایگلستان و سمنان ، از مورخ 29 فروردین95 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
 

2- محور فرعی شمشک–دیزین، واقع در استان های  البرز و تهران، از مورخ 17 تیر 96 تا اطلاع بعدی،به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.


3- محور فرعی گنجنامه–تویسرکان، واقع در استانهمدان، از مورخ 16 آذر 96 تا اطلاع بعدی،به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.


4- محور سی سخت – نورآباد ( سمیرم )، واقع در ا استان های کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان، از مورخ 25 آذر 96 تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج