رئیس پلیس راهور تهران از حمایت پلیس از استارت آپ های حمل و نقلی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمدرضا مهماندار با بیان این مطلب گفت: استارت آپ های حمل و نقلی بسیار موضوع قابل توجه و مثبتی است و ما کاملا موافق حضور آن ها هستیم.

وی افزود: البته این نکته را هم باید یادآور شویم که این کسب و کار نوین نیاز به ساماندهی دارد؛ باید نظارت کامل صورت گیرد و کنترل شوند بویژه اینکه آیا این افراد صلاحیت دارند در این موضوع به این مهمی ورود کنند یا نه.

رئیس پلیس راهور تهران ادامه داد: باز هم می گویم که نفس کار خوب است اما باید ساماندهی شود تا شاهد مشکل در این حوزه نباشیم.

سردار مهماندار در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی می گویند کسب و کار نوین در حوزه حمل و نقل مانند الوپیک باعث ترافیک می شوند، بیان کرد یکسری نیازهایی در سطح جامعه برای حمل و نقل وجود دارد که این نیازها به تناسب موضوعات اقتصادی و اجتماعی افزایش یا کاهش پیدا می کند.

به گفته وی؛ توضیح داد: افرادی که خدمات ارائه می دهند که ترافیک ایجاد نمی کنند این کالا باید جا به جا شود و فرقی نمی کند که توسط خودرو شخصی باشد یا استارت آپ؛ لذا اینکه این ها فی نفسه ترافیک ایجاد می کنند درست نیست، بلکه با برنامه ریزی درست می توانند باعث کاهش ترافیک شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج