مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران از آماده باش نیروهای آتش نشانی برای برگزاری دربی 86 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، با توجه به دیدار دو تیم‌ فوتبال پرسپولیس و استقلال در دربی 86 در پنج شنبه (10 اسفند ماه) ساعت 15:45 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران همانند بازی‌های پیشین، برای تامین ایمنی تماشاگران تمهیدات ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

به گفته حسین بیگی مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران، همزمان با برگزاری این مسابقه فوتبال، علاوه بر آماده باش ایستگاه 20 آتش نشانی مستقر در ورزشگاه آزادی، یک گروه کامل امداد و نجات آتش نشانی، 13 دستگاه خودرو عملیاتی منبع دار، 2 دستگاه خودرو سبک و 4 دستگاه موتورسیکلت در پارکینگ‌ها، درب‌های اصلی ورودی و خروجی، تالار ورودی ورزشگاه آزادی، معابر و بزرگراه‌های اطراف و مسیرهای منتهی به این مجموعه ورزشی، مستقر خواهند شد.

وی افزود: 48 نفر از آتش نشانان با تجهیزات کامل و کاورهای سازمانی از ساعاتی پیش از شروع بازی، در نقاط تعیین شده مستقر می شوند و اوضاع ایمنی محدوده تحت پوشش خود را تا پایان بازی و تخلیه کامل ورزشگاه و عادی شدن عبور و مرور، کنترل خواهند کرد.

مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی، تصریح کرد: علاوه بر آماده باش نیروهای آتش نشانی، 10 نفر از مدیران عملیاتی این سازمان با خودروهای خود به صورت گشت زنی به بازدید از مکان‌های مختلف ورزشگاه و استقرار آتش نشانان می‌پردازند و تامین ایمنی شهروندان را به صورت همه جانبه بر عهده دارند.

حسین بیگی از تماشاگران خواست که همانند همیشه با آتش نشانان و نیروهای امدادی همکاری لازم را داشته باشند و در صورت بروز هر حادثه‌ای، خونسردی خود را حفظ کنند و از محل حادثه فاصله بگیرند و در اسرع وقت با سامانه 125 تماس گرفته و یا نیروهای آتش نشانی مستقر در ورزشگاه را با خبر سازند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج